Робота майстра


Методичні напрацювання майстра виробничого навчання

Посібник є переможцем у номінації "Навчально-методичні матеріали з навчального предмета" з професій сфери послуг у  конкурсі на кращу авторську методичну розробку з професійної підготовки серед закладів професійної (професіно-технічної) освіти.3.  Методична розробка  уроку на тему: «Сучасні техніки фарбування волосся».


5. Методична розробка уроку на тему: "Виконання фантазійного макіяжу".
6. Методична розробка уроку на тему: "Фарбування волосся".
7. Методична розробка уроку на тему: "Тонування волосся".


Участь  конкурсі 

    Взяла участь у конкурсі на кращу авторську методичну розробку з професійної підготовки серед закладів професійної (професіно-технічної) освіти. За результатами конкрсу перемогла у номінації "Навчально-методичні матеріали з навчального предмета" з професій сфери послуг. Нагороджена персональним сертифікатом.


Підвищення свого фахового рівня

   Пройшла стажування в перукарні ТОВ «Зевс» м. Ужгорода.  Мета стажування – вивчення новітніх виробничих технологій, ознайомлення з сучасними матеріалами та інструментами, підтвердження робітничої кваліфікації перукар-модельєр. За підсумками стажування  отримала відповідну довідку.


Пройшла курси підвищення кваліфікації  майстрів виробничого навчання, які  проводив  Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, свідоцтво  СПК-35946459-000282-18 від 27.04.2018 року.  Під час  курсового навчання виконала випускну роботу  "Формування культури здоров’я та здорового образу життя у освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної освіти", оцінену оцінкою "відмінно".


Буру активну участь  в майстер класах і семінарах провідних брендів : «Vitalitis», «Estel», «Farmavita», «Ing».


Пройшла курс підвщення кваліфікації по програмі: "Стилістичний напрямок".

Брала участь у 6-му Всеукраїнському чемпіонаті з колористики "ESTEL COLOR".


Брала участь в інформаційно-навчальному семінарі на тему: "Розкішне волосся т.м.Farmavita".Брала участь у майстер-класі: "Креативні стрижки: Нові тенденції і створення мдного образу".

Брала участь у семінарі: "Гід з колористики".
Комментариев нет:

Отправить комментарий